Про насУкраїнська група компаній, яка спеціалізується в наступних напрямках:

  • розміщення реклами та промо – заходів в торгових центрах та інших комерційних об’єктах нерухомості;
  • розміщення відео реклами на медіафасадах і відеобордах;
  • продакшн: відео, аудіо, анімація, web, дизайн поліграфії;
  • монтаж і обслуговування інтернет/wi – fi мереж на об’єктах нерухомості.

Рекламне агентство Best Buy і Маркетингове агентство Сіль надають повний комплекс послуг: розробка рекламної кампанії, виготовлення реклами та розміщення реклами по всій території України. Маючи багаторічний досвід роботи з торговими та розважальними центрами ми надаємо рекламодавцям можливість покупки зовнішньої і внутрішньої реклами в наступних напрямках:

читати далі

Зовнішня реклама: реклама на медіафасадах, реклама на відеобордах, реклама на сіті-лайтах, реклама в лайт-боксах, реклама на відеоекранах та ін.

Внутрішня реклама: реклама на Led-панелях, аудіо реклама, реклама в ліфтах, івент заходи, промакції, авторизація промоутерів, експонування автомобілів, мотоциклів, велосипедів, авторизація місць під промо-стенди та багато іншого.

Всі види реклами представлені розділі «Вид реклами».

Наш холдинг aabb має в управлінні кращі медіафасади і відеоекрани по всій Україні. Мережа з понад 60 екранів дозволяє набрати необхідний охоплення ЦА як по всій країні, так і локально в регіоні або районі. Реклама на відеоекранах, також як і реклама на медіафасадах – це сучасна, динамічна реклама, яку видно в будь-яку погоду і в будь-який час доби. Дозволяє рекламодавцеві робити часту ротацію сюжетів без додаткових витрат і в короткі терміни.

Наші клієнти і партнери

Нашими клієнтами/рекламодавцями є популярні міжнародні торговельні марки і українські виробники протягом багатьох років. З ними можна ознайомитися на сайті в розділі «Друзі» – «Клієнти».

Партнери – це компанії, з якими підписані договори на рекламне обслуговування нашим холдингом aabb. Завдяки чому рекламодавець отримує якісне і швидке обслуговування при розміщенні реклами. Ми пишаємося багаторічною роботою з розміщення реклами з такими об’єктами як:

ТРЦ Ocean Plaza, ТРЦ Гулівер, ВДНГ, НСК Олімпійський, ТЦ Глобус, ТРЦ Городок, ТЦ Academ city, ТРЦ Атмосфера, ТЦ Пасаж, ТРК Мост-сіті, ТРЦ Grand Plaza, ТРЦ Гагаріна плаза, ТРЦ Рів’єра, ТЦ Афіни і безліч інших об’єктів , з якими можна ознайомитися на сайті в розділі «Друзі» – «Партнери».

Наші спеціалісти

Команда фахівців має великий успішний досвід роботи на українському ринку реклами. Ми презентуємо рекламні можливості, розробляємо рекламні концепції, продакшн, медіаплани. Виробляємо виготовлення рекламних конструкцій і монтаж рекламних конструкцій, надаємо фото звіти, відео звіти розміщень реклами, документацію.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта з огляду на специфіку кожного регіону. Наш холдинг aabb гарантує Вам надійне партнерство, професіоналізм і якість наданих послуг.Наші акції та новини

Залишилися питання? Ми Вам передзвонимо!