ШараПропозиція на Новорічні свята (грудень 2021)

Пропозиція на Новорічні свята від команди Best Buy!

Осіння пропозиція (жовтень-листопад 2021)

Осіння пропозиція 2021 від команди Best Buy!

Реклама на Чорну п’ятницю 2020

Розміщення реклами зі знижкою -50%

Знижки до -50% на відеорекламу!

Розміщення реклами зі знижкою до – 50%!

Супер пропозиція для пакетного розміщення реклами!

-50% на розміщення рекламної кампанії на трьох екранах!

Акційні пропозиції в ТРЦ OCEAN PLAZA

Знижки на розміщення реклами в ТРЦ Ocean Plaza (м. Київ)

Акційна пропозиція розміщення на відеоекрані ВДНГ

Знижка 20% на розміщення реклами на ВДНГ (м. Київ).

Акційна пропозиція на розміщення в ТК GLOBUS

Розміщення реклами в ТК GLOBUS зі знижкою (м. Київ).Наші акції та новини

  • Вже у квітні цього року – довгоочікуване відкриття найочікуванішого відеоекрану столиці загальною площею 360 м.кв.! Адреса: Київ, пл. Перемоги, 3 Геолокація: 50.446689, 30.492358 Медіаекран розташован на фасаді ТРЦ Універмаг Україна в самому центрі міста на площі Перемоги у Шевченківському районі міста Києва. Район ТРЦ “Універмагу “Україна”– це великий транспортний вузол, місце перетину транспортних і пасажиропотоків, […]

  • Осінь видалась насиченою у проведені рекламних кампаній (надалі – РК) для різних брендів з різних ринкових ніш. Вдалий початок у вересні, успішний жовтень та напружений (через введення червоних зон по всій теріториї України) – листопад. Однак, цього разу компаниї були готові до такого перебігу подій – цьому посприяла адаптованість брендів до карантинних реалій попереднїх локдаунів. […]

  • Медіафасад ТРЦ Respublika Park (Велика Кільцева дорога, 1), загальною площею  175 м. кв.Про нас – Акції

Ми завжди раді нашим клієнтам та їхнім ефективним рекламним кампаніям. Варіантів розміщень на медіафасадах чи відеоекранах/відеобордах широкий асортимент. Спеціалісти рекламної агенції Best Buy підберуть для Вас найкращі варіанти розміщення реклами в ТРЦ чи на світлодіодних екранах.

Звичайно, у нас діють акції на розміщення реклами. Це супервигідні пропозиції на розміщення рекламних кампаній у ТРЦ чи на вуличних екранах. Акції доступні у різних містах України та з різними умовами розміщень.

Зверніть увагу! Якщо Ви не скористались акційною пропозицією (Вас цікавлять інші умови розміщення реклами) у нас діє система знижок. Ви можете замовити розміщення реклами в розділі “Купити” і з Вами зв’яжеться персональний менеджер, який розповість від чого залежить розмір знижки і подальші дії. Чекаємо на Вас!