CтаттіРеклама на медіафасаді. Переваги реклами на медіафасаді

Медіафасад – це органічно вбудовані світлодіодні LED-екрани на фасадах будівель з можливістю трансляції відео, анімації, графіки. Він складається з світлодіодних модулів різних за розмірами і формою.

Правильне відображення конкретних відтінків в медійній рекламі дуже важлива, а світлодіоди дуже точно передають кольору, тому підходять для цих цілей ідеально. До всього цього, вони ще й міцні, нечутливі до перепадів температур і вологості.

Використовувані світлодіоди безпечні, не впливають на навколишнє середовище і не завдають шкоди здоров’ю людини.

Медіафасади використовуються по всьому світу для зовнішньої електронної реклами (digital outdoor), дизайнерського освітлення будівель, створюючи унікальності архітектурного об’єкту.

У світлодіодних медіафасади можна виділити стежать переваги для розміщення реклами:

  • широке охоплення аудиторії;
  • яскраво і динамічно, сучасно;
  • висока якість зображення;
  • виділятися з загального вигляду;
  • трансляція різного відеоконтенту;
  • швидка і часта ротація реклами;
  • немає прив’язки до погодних умов (не боїться вологи і морозу).

 Реклама на медіафасаді ТРЦ Smart Plaza  Реклама на медіафасаді ТРЦ Ocean Plaza

Світлодіодні медіафасади, в першу чергу, служать для престижної іміджевої реклами. Цей метод самий високоефективний, інноваційний і видовищний. Саме з цього знамениті бренди для своїх рекламних кампаній вибирають світлодіодні дисплеї. Адже хороший продукт повинен рекламуватися на гідних рекламних площинах! Є прогнози від експертів, що в майбутньому саме медіафасади і відеоекрани витіснять застарілі рекламні конструкції з металу. Саме відеоконтент активно впроваджується в наше життя і бренди все більше інвестую в digital-рекламу.

Ознайомитися з асортиментом можливих варіантів розміщення на медіафасаді можна в розділі «Купити». Подробиці можна дізнатися за телефоном: 044 390 11 22 або зв’язатися з спеціалістами Best Buy.

aabb_logo_youtube

 

Приклади відеорозміщень на нашому YouTube каналі.

 

ACADEM CITY логотип   Реклама на медіафасаді ТРЦ Gulliver Media Facade Passage  Реклама на медиафасаде ТЦ ПассажНаші акції та новини

Залишилися питання? Ми Вам передзвонимо!