CтаттіРеклама на відеоекрані. Переваги реклами на відеоекрані (відеоборді)

Відеоекран (відеоборд) – це світлодіодний LED екран різних розмірів, який служить для розміщення реклами. За допомогою відеоекрани можна відтворити відеоролики, анімацію, динамічну, анімаційну рекламу, flash-ролики, інтерактивну гру, прямий ефір і багато іншого. Трансляцію з екрану можна вести цілодобово, а також встановлювати: кількість виходів в блоці, хронометраж, період розміщення.

Перші відеоекрани були популярні в Америці і Японії. Їх можна було побачити тільки на стадіонах або спортивних майданчиках. Тепер, відеоекрани незамінні в трансляції інформації на виставках, конференціях, презентаціях, в торгових центрах. Відеоборди встановлюються на вулицях по всій території України.

Реклама на відеоекрані в Америці

Є безліч переваг у використанні відеоекрану або відеоборду. Він яскравий, технологічний, багатофункціональний, привабливий і простий у використанні. Має високий дозвіл, контрастність і низьке енергоспоживання. Покриття пило- та вологозахисної, протиударне. При сонячній погоді поверхню екранів не дає відблисків. Адже вони мають рівень яскравості, який дозволяє отримати повноцінне зображення при будь-якій погоді. Їх видно здалеку і кут огляду близько 160 градусів. За рахунок високої вартості відеоекранів (відеобордів), вони встановлюються на найактивніших перехрестях і транспортних артеріях.

Як, наприклад, відеоборд в місті Київ на вул.В.Окружна, 60 А – ВідіАвтосіті. Розміщений на активній артерії столиці на висоті 15 метрів. Або відеоборд на ВДНГ (м.Київ, пр.Ак.Глушкова, 1) – розташований на активній локації столиці, де відбуваються масові заходи. А ще це один з тих екранів який зі звуком!

 Реклама на відеоекрані Віді-АвтоСіті в г. Киев Видеоэкран на ВДНГ

Відеоекран буде відразу виділятися за рахунок високої яскравості і динамічного відеоряду серед інших зовнішніх рекламоносіїв таких, як: борд, призма, скролли. У зимову пору особливо важливо розміщення на відеоекранів або відеобордах, тому що більшість зовнішньої реклами не має підсвічування. Не мало важлива перевага те, що не потрібно чекати переклеювання сюжету по тижню як на бордах, адже віддалено ролик ставитися моментально в плейлист. Не потрібно витрачатися рекламодавцю на: витратні матеріали, передачу рекламних матеріалів, техніку, монтажників.

Всі ці переваги дають рекламодавцю велике охоплення ЦА без величезної адресної програми.

Ознайомитися з асортиментом можливих варіантів розміщення на відеоекрані можна в розділі «Купити». Подробиці можна дізнатися за телефоном: 044 390 11 22 або зв’язатися з спеціалістами Best Buy.

aabb_logo_youtube

 

Приклади відеорозміщень на нашому YouTube каналі.

 Наші акції та новини

Залишилися питання? Ми Вам передзвонимо!