CтаттіЯкою має бути зовнішня реклама?

Зовнішня реклама – це реклама, яка розміщується на вулиці, на фасаді будівлі, на транспорті.

Основна увага необхідно приділити дизайну банера, постера або відео ролика. Необхідно брати не об’ємом, а якістю. Щоб на вашу рекламу звернули увагу, вона повинна зацікавити потенційного споживача, бути нестандартною, цікавою, креативною. Зверніть увагу на ці поради:

  • «Кілька секунд погляду» – оптимізована інформація, компактне зміст і сприйняття побаченого за 1-2 сек.
  • Прості цікаві зображення, короткі тексти, слогани.
  • Контрастні кольори, великі літери і чіткі шрифти.
  • Простота ідеї. Одна повинна бути зрозуміла відразу, з першого погляду.
  • Вибирайте уважно і коректно колірну гамму.
  • Тест реклами. Найкраще побачити в живу. Зробити один тестовий день вихід реклами на відеоекрані або надрукувати і поклеїти один борд. Якщо такої можливості немає, то відкрийте макет на моніторі, зменшіть його до маленького розміру і подивіться на нього кілька секунд. Що впало в очі і що запам’яталося, такий же ефект буде і вулиці.

Серед безлічі видів зовнішньої реклами, рекомендуємо використовувати сучасні носії відеоекрани, відеоборди і медіафасади. З перевагами розміщення реклами на відеоекранів / відеобордах можна тут, а на медіафасади тут.

Реклама Coca cola на медіафасаді ТРЦ Gulliver

Реклама на медіафасаді ТРЦ Smart Plaza

Реклама Milka на відеоекрані ВДНГ

Залежно від завдань рекламної кампанії рекомендуємо розробляти з нашими фахівцями індивідуальний медіаплан, який буде враховувати локації, частоту показів, хронометраж ролика. На кожен екран є технічні вимоги до відео роликів. І наш продакшн розробить і підготує відео матеріал будь-якої складності з урахуванням різних форматів і індивідуальних особливостей медіафасадов, збереже Вам гроші і час при підготовці та адаптації відеоматеріалів. Портфоліо завжди є на сайті в розділі «Продакшн».

Запуск рекламної кампанії на відеоекранів і медіафасади наші фахівці запускають за добу!


Розрахувати вартість розміщення Вашої рекламної кампанії можна в розділі «Купити». Подробиці за телефоном: 044 377 5240 або зв’язатися з спеціалістами Best Buy.Наші акції та новини

Залишилися питання? Ми Вам передзвонимо!