ІнструкціяРекламне агентство “Best Buy” надає можливість кожному клієнту або відвідувачеві сайту скористатися базою медіафасадів і відеоекранів по всій Україні. База медіафасадів і відеоекранів призначена для оперативного розміщення рекламних кампаній (РК) по всій Україні.

Завдання даної бази – надати актуальну інформацію по всім відеоекранах і медіафасадах України, сформувати оnline рекламний проект і запустити РК протягом доби. База постійно оновлюється і завжди актуальна.

База медіафасадів і відеоекранів дозволяє формувати РК за кількома критеріями: період рекламної кампанії, місто, вид, хронометраж ролика, кількість виходів в блоці.

Період рекламної кампанії – період на який Ви хочете розмістити свою рекламну кампанію.

Місто – місто в якому планується рекламна кампанія.

Вид – яка рекламна кампанія планується: реклама на медіафасаді або реклама на відеоекрані.

Хронометраж ролика – тривалість рекламного ролика.

Кількість виходів в блоці – кількість виходів рекламного ролика в рекламному блоці.

Кількість виходів на добу – кількість виходів рекламного ролика в рекламному блоці на добу (вважається автоматично).

При реєстрації на сайті, Ви отримуєте доступ в особистий кабінет і бачите вартість по кожному відеоекрану/медіафасаді за сформованим РК, що дозволяє керувати рекламними кампаніями і бюджетами. Кожна нова РК додається в «Вибране» і автоматично потрапляє до нашого менеджера. Протягом 1 години з вами зв’яжуться для уточнення деталей РК. Після узгодження з менеджером деталей йде етап складання і підписання договору. Всі РК зберігаються в особистому кабінеті в «Архіві» безстроково! Це дозволяє рекламодавцеві в будь-який момент звернутися в архів і подивитися що розміщувалося, де, коли і на яку суму.

“Інструкція реєстрації у системі”

Детальна відеоінструкція для швидкої реєстрації нового користувача на сайті.

“Інструкція по оформленню замовлення”Наші акції та новини

  • Вже у квітні цього року – довгоочікуване відкриття найочікуванішого відеоекрану столиці загальною площею 360 м.кв.! Адреса: Київ, пл. Перемоги, 3 Геолокація: 50.446689, 30.492358 Медіаекран розташован на фасаді ТРЦ Універмаг Україна в самому центрі міста на площі Перемоги у Шевченківському районі міста Києва. Район ТРЦ “Універмагу “Україна”– це великий транспортний вузол, місце перетину транспортних і пасажиропотоків, […]

  • Осінь видалась насиченою у проведені рекламних кампаній (надалі – РК) для різних брендів з різних ринкових ніш. Вдалий початок у вересні, успішний жовтень та напружений (через введення червоних зон по всій теріториї України) – листопад. Однак, цього разу компаниї були готові до такого перебігу подій – цьому посприяла адаптованість брендів до карантинних реалій попереднїх локдаунів. […]

  • Медіафасад ТРЦ Respublika Park (Велика Кільцева дорога, 1), загальною площею  175 м. кв.