Реклама на медіафасаді ТРЦ Атмосфера

з
до

Реклама на медиафасаде ТЦ Атмосфера (г. Киев)

Адреса: м.Київ, Столичне шосе, 103

Геолокація:50.341382, 30.551165

На головному фасаді ТРЦ встановлено медіафасад площею 300 кв. м., який транслює рекламні кампанії на перетині трьох великих автомагістралей у напрямку елітних селищ Обухівського району та Конча-Заспи.

Характеристики медіафасаду:
Габарити екрану (ШхВ): 24 960 х 12 160 мм

Режим роботи медіафасаду: 7: 00-22: 00

Розширення (ШхВ): pixels: 1560 х 760

Детальніше про медіафасад та технічні характеристики до  відео

Всередині торгової галереї преміум-класу (перший та другий поверхи) встановлено найдовший в Україні інтерактивний медіаекран загальною площею понад 1500 квадратних метрів і довжиною понад 950 метрів.

Детальніше про медіаекран та технічні характеристики до  відео

aabb_logo_youtube

 

Приклади відеорозміщень на нашому YouTube каналі.

 

Про ТРЦ

ТРЦ Атмосфера входить в багатофункціональний комплекс «Столичний», який розташований на перетині трьох великих магістралей Києва – Столичного шосе, вул. Ак. Заболотного та Дніпропетровського шосе. До складу комплексу входять торговий центр «Домосфера», бізнес-готель «Ramada Encore Kiev», Сучасний мультифункціональний event-хол «Kyiv», бізнес-центр «Європа» класу В +, торгова галерея преміум-класу «Атмосфера».

В Атмосфері створили торгову галерею преміум-класу для тих, хто любить насолоджуватися життям і знає його смак. ТРЦ розташований на перетині трьох великих автомагістралей у напрямку елітних селищ Обухівського району та Конча-Заспи, представлено понад 100 преміум-брендів, перший в Україні кінотеатр Multiplex, фітнес-центр, боулінг, більярд, дитяче автомістечко, роллердром, картинг, супермаркет Сільпо та  інше. Парковка більше 1500 машиномісць, оснащена першої в Україні системою smart-parking.

Реклама в ТРЦ та на медіафасадах- рекламна агенція Best Buy! Переглянути їх можна в розділі «Шара», а розрахувати вартість розміщення Вашої рекламної кампанії у розділі «Купити».

Замовити рекламу: (044) 390 11 22, EMAIL: infolistaabb@gmail.com

Реклама на ТЦ Food Plaza

Медіафасад загальною площею 60 м. кв. на Центральному вокзалі м. Києва

Реклама на ВДНГ

м. Київ, пр. Академіка Глушкова, 1

Реклама на мегаекрані Віді Бориспіль

Бориспільский район, Київська область, автомагістраль М-03

Реклама на мегаекрані Віді Автосіті

м. Київ, вул. Велика Кільцева, 60-А.

Реклама в ТРЦ Smart Plaza Polytech

Загальна площа: 25 000 м. кв.

Реклама в ТЦ Gorodok Gallery

м. Київ, пр. Степана Бандери, 23. Загальна площа: 45 000 м. кв.

Реклама в ТЦ GLOBUS

Загальна площа: 35 277,0 м2

Реклама в ТЦ Academ city

Загальна площа: 11 000 кв. мНаші акції та новини

  • Вже у квітні цього року – довгоочікуване відкриття найочікуванішого відеоекрану столиці загальною площею 360 м.кв.! Адреса: Київ, пл. Перемоги, 3 Геолокація: 50.446689, 30.492358 Медіаекран розташован на фасаді ТРЦ Універмаг Україна в самому центрі міста на площі Перемоги у Шевченківському районі міста Києва. Район ТРЦ “Універмагу “Україна”– це великий транспортний вузол, місце перетину транспортних і пасажиропотоків, […]

  • Осінь видалась насиченою у проведені рекламних кампаній (надалі – РК) для різних брендів з різних ринкових ніш. Вдалий початок у вересні, успішний жовтень та напружений (через введення червоних зон по всій теріториї України) – листопад. Однак, цього разу компаниї були готові до такого перебігу подій – цьому посприяла адаптованість брендів до карантинних реалій попереднїх локдаунів. […]

  • Медіафасад ТРЦ Respublika Park (Велика Кільцева дорога, 1), загальною площею  175 м. кв.