Реклама на ВДНГ

з
до

Реклама в мережі відеоекранів ВДНГ (Експоцентр України)

Адреса: м. Київ, пр. Академіка Глушкова, 1

Геолокація: 50.379890, 30.477457

Ми будуємо мережу відеоекранів, що охоплюють всю аудиторію найбільшого виставкового та розважального майданчику в Україні!

3 екрани на в’їзді у виставковий центр, 2 екрани на центральному вході ВДНГ.

Технічні характеристики:

LED-екран Р5

Габарити (ШхВ), мм: 2880×2880

Режим роботи: 7:00-23:00

Розширення (ШхВ), pixels: 576х576

OTS: 145; GRP: 4,82

Детальніше про відеоекрани

Два відеоекрани на вході ВДНГ.

Реклама на ВДНГ

Медіагалерея на в’їзді у ВДНГ, яка складається з трьох екранів.

Реклама на відеоекранах ВДНГ

Про ВДНГ

ВДНГ – культурно-інноваційний центр, який включає об’єкти мистецтва та освіти, виставкові потужності, громадські простори та дозвілля.

Найбільша івент-площадка, де проходять наймасштабніший заходи: фестиваль Atlas Weekend, Зимова країна, Запальна масляна, АГРО виставка, Кураж базар, Craft Beer Fest, Kyiv Food&Wine festival. Розміщується безліч локацій: квести, вело країна, дитяча країна, сад гамаків, BBQ зони, мотузковий парк, басейн, контактний зоопарк, сферичний кінотеатр, льодовий коток, кінний клуб. Навчальні заклади Midgard school, КЕВЕТА school. Восени 2020 року Мала академія наук України відкриє перший інтерактивний простір «Музей науки»!

На території експоцентру розташовано 180 будівельних споруд. З них 20 присвоєно статус пам’яток містобудування та архітектури місцевого значення України. Національний комплекс “Експоцентр України” має загальну площу 286,3 га. Саме за цим показником він посідає 5 місце у світі серед найбільших виставкових центрів планети.

Кожного року експоцентр відвідують приблизно  2 млн людей. На виставкових площах організовується близько 100 виставкових заходів. З них 50% міжнародні та національні спеціалізовані виставки, інші – ділові, спортивні, корпоративні, виставково-презентаційні, святкові заходи. Щорічні учасники виставок – це експоненти з 25 країн світу. Також, щороку Експоцентр України організовує 22 спеціалізовані виставки, з них – 10 міжнародні.

 

aabb_logo_youtube

 

Порфоліо відеорозміщень на нашому YouTube каналі.

 

Не забувайте що діють вигідні пропозиції у рекламному агентстві Best Buy! Переглянути їх можна в розділі «Шара», а розрахувати вартість розміщення Вашої рекламної кампанії у розділі «Купити».

Замовити рекламу: (044) 390 11 22, EMAIL: infolistaabb@gmail.com

 

Реклама на ТЦ Food Plaza

Медіафасад загальною площею 60 м. кв. на Центральному вокзалі м. Києва

Реклама на мегаекрані Віді Бориспіль

Бориспільский район, Київська область, автомагістраль М-03

Реклама на мегаекрані Віді Автосіті

м. Київ, вул. Велика Кільцева, 60-А.

Реклама в ТРЦ Smart Plaza Polytech

Загальна площа: 25 000 м. кв.

Реклама в ТЦ Gorodok Gallery

м. Київ, пр. Степана Бандери, 23. Загальна площа: 45 000 м. кв.

Реклама в ТЦ GLOBUS

Загальна площа: 35 277,0 м2

Реклама в ТЦ Academ city

Загальна площа: 11 000 кв. м

Реклама в ТЦ «Passage»

Загальна площа – 25 000 м2Наші акції та новини

  • Вже у квітні цього року – довгоочікуване відкриття найочікуванішого відеоекрану столиці загальною площею 360 м.кв.! Адреса: Київ, пл. Перемоги, 3 Геолокація: 50.446689, 30.492358 Медіаекран розташован на фасаді ТРЦ Універмаг Україна в самому центрі міста на площі Перемоги у Шевченківському районі міста Києва. Район ТРЦ “Універмагу “Україна”– це великий транспортний вузол, місце перетину транспортних і пасажиропотоків, […]

  • Осінь видалась насиченою у проведені рекламних кампаній (надалі – РК) для різних брендів з різних ринкових ніш. Вдалий початок у вересні, успішний жовтень та напружений (через введення червоних зон по всій теріториї України) – листопад. Однак, цього разу компаниї були готові до такого перебігу подій – цьому посприяла адаптованість брендів до карантинних реалій попереднїх локдаунів. […]

  • Медіафасад ТРЦ Respublika Park (Велика Кільцева дорога, 1), загальною площею  175 м. кв.