Що в нас нового

Реклама в м. Дніпро, ТЦ Пасаж (серпень 2019)

Реклами багато не буває, її буває мало. А ще, вона буває – неефективна. Але ми зараз не про це. Реклама у місті Дніпро, як і у всіх інших містах різноманітна. Вибір завжди за Вами: зовнішня реклама чи внутрішня реклама? Кожна з них має свої переваги та при якісному розміщенні та креативі має високу ефективність. Як обрати вид реклами та де краще розміщуватись Ви можете ознайомитись у розділі “Статті” або зв’язатись з спеціалістами Best Buy у розділі “Контакти”.

Один із варіантів розміщення рекламних кампаній у місті Дніпро – це сітілайти. Є різні локації у цьому виді рекламної кампанії, наприклад, на вході у ТЦ Пасаж або біля ТЦ Пасаж та ін. Ви можете ознайомитись з рекламними можливостями у нас на сайті.  З останніх оновлень рекламних сюжетів у м. Дніпро:

1. Реклама KFC на сітілайтах біля ТЦ Пасаж.

KFC – американська мережа ресторанів швидкого харчування.

Реклама KFC на сітілайтах біля ТЦ Пасаж

2.Реклама Green Forest на сітілайтах біля ТЦ Пасаж.

 Green Forest – школа англійської мови.

Реклама Green Forest на сітілайтайх біля ТЦ Пасаж (м. Дніпро)

Статична реклама це непогано, адже можна сфотографувати інформацію, прочитати чи запам’ятати. Але технології випереджають такі, звичні для нас рекламні кампанії. Вперед у ногу з часом! Набирають оберти динамічні рекламні кампанії, тобто реклама на медіафасадах чи відеоекранах. Звичайно, варіанти розміщень є у різних містах різні і кожен по своєму ефективний і має свої показники охвату.

У місті Дніпро, є можливість розміщення на активній локації, а саме на фасаді торгового центру Пасаж. Ні, це не статичний борд чи банер або відеоекран. Тут знаходиться повноцінний медіафасад.

Характеристики екрану:
Зі звуком.
Час трансляції 7:00-23:00.
Розмір екрану: 7,7×14,4 м.
Кількість виходів на добу: 64

З останніх оновлень рекламного ефіру:

1.Реклама Samsung Note 10 на медіафасаді ТЦ Passage.

Samsung Note 10/10+ – новітній флагман 2019 року. Інтелектуальна батарея 3500 мА з запасом на весь день. Кінематографічний безрамковий дисплей. Вбудована пам’ять як у ноутбука – 256 гб.

Реклама Samsung на медіафасаді ТЦ Пасаж

aabb_logo_youtube

 

Приклади відеорозміщень на нашому YouTube каналі.

 

Ще із одних видів рекламних кампаній – рекламні прапори. Зазвичай, ефект повторювальності привертає увагу, як і на сітілайтах, але прапори займають менше місця та розміщуються у людних куточках міста. З останніх оновлень:

1.Реклама Friends на прапорах у м. Дніпро.

Friends – школа англійської мови.

Реклама Friends на рекламних прапорах у м. Дніпро

Не забувайте що діють вигідні пропозиції у рекламному агентстві Best Buy! Переглянути їх можна в розділі «Шара», а розрахувати вартість розміщення Вашої рекламної кампанії можна в розділі «Купити».

Реклама в ТРЦ Grand Plaza

Загальна площа – 10 000 кв. м.

Реклама в ТРЦ Neo Plaza (березень 2020)

Реклама в ТРЦ Neo Plaza у м. Дніпро (березень 2020)

Реклама на медіафасаді ТРЦ Dafi (лютий 2020)

Розміщення реклами на медіафасаді ТРЦ Dafi

Реклама у м. Дніпро (лютий 2020)

Реклама в ТЦ Пасаж в період лютий 2020. Експонування авто, брендування та ін. види рекламних кампаній.

Реклама на відеоекрані ТРЦ МОСТ-СІТІ (січень 2020)

Оновлення рекламного ефіру на відеоекрані ТРЦ Мост-сіті за січень 2020.

Реклама в новорічний період в ТЦ Пасаж!

Реклама на медіафасаді або реклама в ТЦ Пасаж в період новорічних свят. Рекламні можливості біля головної ялинки м. Дніпро.

Реклама в ТРЦ Neo Plaza (м. Дніпро)

Новий торгово-розважальний центр Neo Plaza в м. Дніпро. Реклама в ТРЦ Neo Plaza, реклама на відеоекрані, реклама на медіафасаді ТРЦ.

Реклама в ТРЦ на Halloween!

Реклама в ТРЦ в період Helloween. Реклама на медіафасаді чи відеоекрані в період Helloween.Залишилися питання? Ми Вам передзвонимо!