Що в нас нового

Відкриття нової локації – медіафасад ТРЦ Respublika Park (вересень 2021)

Вже цієї осені команда BestBuy запустила ще одну локацію в місті Київ – медіафасад ТРЦ Respublika Park (Велика Кільцева дорога, 1), загальною площею  175 м. кв!

LED-екран знаходиться на фасаді ТРЦ Respublika Park, що в свою чергу розташований біля Великої Кільцевої дороги. Навкруги знаходяться метро Теремки, Одеська площа та аеропорт “Київ”. ТРЦ межує з одним з кращих  житлових комплексів – Respublika, біля самого ТРЦ знаходяться гіпермаркети Епіцентр та МЕТРО. Екран демонструє рекламу на одну з найбільш завантажених магістралей – Велику Кільцеву дорогу та охоплює мешканців  Голосіївського та Святошинського районів Києва, а також міста Вишневе, Боярка та Біла Церква, що робить розміщення рекламної кампанії бажаною та ефективною для будь-якого бренду.

Характеристики екрану:

  • LED-екран Р10
  • Загальний розмір (ШхВ): 25х7 метри;
  • Режим роботи: 07:00-23:00;
  • Розширення (ШхВ): pixels: 2400х672.

Про ТРЦ

ТРЦ Respublika Park – один з найбільших ТРЦ  міста Київ, загальна площа якого становить 300 тис. кв. м; а орендна площа складає  близько 135 тис. кв. м. Серед орендарів Respublika Park: тематичний парк сімейних розваг Neopolis (10 тис. кв. м), більше 500 магазинів відомих міжнародних і локальних брендів, кінотеатр і близько 50 ресторанів, загальна площа зони фудкорту – 9 240 кв. м.

 

Портфоліо відеорозміщень ви можете переглянути на нашому YouTube каналі.

Не забувайте що діють вигідні пропозиції у рекламному агентстві Best Buy! Переглянути їх можна в розділі «Шара», а розрахувати вартість розміщення Вашої рекламної кампанії у розділі «Купити».

Замовити рекламу: (044) 390 11 22, e-mailinfolistaabb@gmail.com